Bezpłatne warsztaty  dla przedsiębiorców z sektora MŚP

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 9 =
Link
5 + 9 =
image004
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wraz z partnerami regionalnymi, realizują bezpłatne warsztaty  dla przedsiębiorców z sektora MŚP na temat innowacji na rzecz społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw i zrównoważonego rozwoju.
Program warsztatów został przygotowany w oparciu o założenia wypracowane przez Grupę roboczą składającą się z przedstawicieli środowisk eksperckich i praktyków biznesowych, którzy na co dzień wspierają swoje organizacje w transformacji modelu biznesowego na bardziej zrównoważony. Przedsiębiorcy znajdą zatem w programie warsztatów szereg informacji wprowadzających do odpowiedzialności biznesu za wpływ społeczny i środowiskowy jak również wiele ciekawych wskazówek i praktycznych narzędzi do zastosowania w codziennej praktyce biznesowej.
 
Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach dla przedsiębiorców z sektora MŚP, które odbędą się 23 września 2020 r. w Łodzi, Sala konferencyjna GPI FE, ul. Moniuszki 7/9.
 
Szczegółowe informacje oraz zapisy są dostępne na stronie: https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/grupa-robocza-dsinnowacji-dla-zrownowazonego-rozwoju-i-csr
← powrót