Koniec wakacji z OEA MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 7 =
Link
3 + 7 =
1
Już jutro zabrzmi pierwszy dzwonek, a dzieci po dwumiesięcznej przerwie znów zasiądą w szkolnych ławach. Tym samym końca dobiegły wakacyjne zajęcia organizowane przez Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Jak zawsze czas ten upłynął dzieciakom artystycznie i kreatywnie. Były spotkania z ceramiką, fotografią, decoupage, teatrem, plastyką  i  muzyką. Na każdych zajęciach powstawały jedyne w swoim rodzaju i  niepowtarzalne prace, które w roku szkolnym  będą dzieciom przypominały ten beztroski i  wakacyjny czas. Nie zabrakło także profesjonalnych spektakli teatralnych oraz seansów kinowych.

Każdego dnia dzieciaki mogły rozwijać swoje artystyczne pasje i przede wszystkim dobrze się bawić, bo wiadomo , tego nie może zabraknąć podczas wakacji.
- Dobrej zabawy nie brakowało także podczas ostatniego dnia warsztatów. Pożegnalna zabawa w rycerskim stylu przypadła do gustu zarówno płci męskiej jak i białogłowom, a na utrudzonych rycerskimi zmaganiami czekał poczęstunek. Miejmy nadzieję, że z tak   naładowanymi akumulatorami łatwiej będzie dźwigać szkole tornistry – relacjonują pracownicy OEA MOK.

Choć wakacyjne warsztaty dobiegły końca, to nie koniec atrakcji z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Już 20 września startują artystyczne warsztaty, na które zapraszamy dzieci w wieku 7-15 lat.

*****
Galeria zdjęć: zdjęcia od ne 1 do nr 58: wakacyjne zajęcia w OEA MOK. 
← powrót