Dzisiaj: Środa 26 stycznia 2022

Spotkanie z Danielem Olbrychskim

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 4 =
Link
4 + 4 =
SKLODOWSKA_PLAKAT — kopia
W najbliższy czwartek (25.11) kino studyjne „PIKSEL” zaprasza na biograficzny film fabularny z 2016 roku „Maria Skłodowska-Curie”. Projekcja poprzedzona będzie spotkaniem z Danielem Olbrychskim, aktorem odtwarzającym w ekranizacji jedną z głównych ról.
 
„Maria Skłodowska-Curie” to pasjonujący obraz życia wybitnej Polki, która zdobyła Nagrodę Nobla, a także historia wyjątkowej kobiety, która łącząc podążanie za intuicją, wysoką inteligencję oraz wiedzę, zdobyła uznanie w zdominowanym przez mężczyzn świecie nauki.
Główna rola jest kreacją Karoliny Gruszki, a całość tej międzynarodowej produkcji odbywa się na przełomie wieków w Paryżu. W filmie występują również: Iza Kuna jako siostra Bronisława Skłodowska, Piotr Głowacki w roli Alberta Einsteina, Jan Frycz jako Ernest Solvay – założyciel Międzynarodowego Instytutu Fizyki, a także Daniel Olbrychski jako Emile Amagat - będący zagorzałym przeciwnikiem Marii.

Projekcja poprzedzona będzie spotkaniem z niekwestionowanym królem polskiego kina, DANIELEM OLBRYCHSKIM aktorem odtwarzającym w ekranizacji jedną z głównych ról. Początek spotkania o godz.16.30.
 
Bilety do kupienia (do wyczerpania zapasów) w Dziale Animacji i Promocji: normalny - 12,00 zł, z Piotrkowską Kartą Mieszkańca - 9,00 zł.
Do każdego zakupionego wcześniej biletu na film - gwarantowana bezpłatna wejściówka na spotkanie z Danielem Olbrychskim.
 
← powrót