Dzisiaj: Sobota 23 stycznia 2021

Spis Rolny dobiega końca

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =
1c0ae2205709722b62e843abc0471a55_L
Od dziś (23.11) skróceniu ulega termin, w którym rolnicy mogą dokonać samospisu po zalogowaniu się do aplikacji. Teraz samospisu należy dokonać w ciągu dwóch dni.
Od poniedziałku (23 listopada br.) na przeprowadzenie samospisu rolnicy mają 2 dni od momentu pierwszego skutecznego zalogowania do aplikacji. Po upływie 2 dni, logowanie do formularza nie będzie możliwe. Z rolnikami, którzy w tym czasie nie zakończą uzupełniania formularza skontaktuje się rachmistrz.
Wcześniej termin ten wynosił 14, później 5 dni, ale ze względu na to, że spis wkrótce dobiega końca, został ograniczony do 2 dni.

Dla rolników, którzy nie mają dostępu do internetu w budynku Urzędu Miasta przy Pasażu K. Rudowskiego (I piętro) uruchomiliśmy specjalne stanowisko komputerowe do dokonania samospisu.

Przypominamy jednocześnie, że Powszechny Spis Rolny trwa do 30 listopada br. Jeśli użytkownik gospodarstwa rolnego nie dokona samospisu skontaktuje się z nim rachmistrz. Spis jest przeprowadzany przez Główny Urząd Statystyczny, a wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.spisrolny.pl.
← powrót