Dzisiaj: Piątek 16 kwietnia 2021

Trwa pozimowa naprawa dróg

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 2 =
Link
8 + 2 =
DSC_8573
Za nami sroga zima, która swoje ślady zostawiła na drogach całego kraju. Nie inaczej jest w naszym mieście. Od kilku dni trwa pozimowa naprawa dróg.
Śniegi stopniały oraz mrozy odpuściły. Sroga zima w całej Polsce zostawiła po sobie ślady w postaci zniszczonych nawierzchni jezdni. Nie ominęło to także Piotrkowa Trybunalskiego. Drogowcy już rozpoczęli pierwsze naprawy.
Od początku tygodnia drogowcy załatali już dziury na ul. Wroniej, Dmowskiego oraz Żelaznej. Dziś prace rozpoczęły się na Al. Kopernika, a w najbliższych dniach ekipy remontowe będzie można spotkać na Al. Sikorskiego (odcinek od ul. Dworskiej do granic miasta) oraz ul. Rolniczej (na wysokości ciepłowni).

- Zima pozostawiła po sobie wiele "dziurowych" śladów. Dużo pracy przed nami – mówią pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta i podkreślają, że w pierwszej kolejności remontami obejmowane są główne ciągi komunikacyjne oraz drogi, gdzie występuje duże natężenie ruchu.
- Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę i stosowanie się do oznakowania, aby drogowcy mogli spokojnie i bezpiecznie pracować.

Wykaz ulic, na których aktualnie wykonywane są remonty, można znaleźć na stronie www.zdium-piotrkow.pl.
← powrót