Dzisiaj: Poniedziałek 03 paździenika 2022

Vienne zaprasza na warsztaty jazzowe

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 5 =
Link
9 + 5 =
le_festival_header
Organizatorzy światowego festiwalu Jazz a Vienne zapraszają młodych, uzdolnionych muzycznie mieszkańców Piotrkowa do udziału w trzeciej edycji warsztatów jazzowych JazzUp 2022. Zgłoszenia można przesyłać za pomocą formularza online od 13 grudnia.
 
Organizatorzy światowego festiwalu Jazz a Vienne zapraszają młodych, uzdolnionych muzycznie mieszkańców Piotrkowa do udziału w trzeciej edycji warsztatów jazzowych JazzUp 2022, które w dniach 5-13 lipca 2022 roku odbędą się w mieście partnerskim Vienne (Francja).

W trakcie 9 dni uczestnicy wezmą udział w zajęciach praktycznych prowadzonych przez znanych międzynarodowych muzyków jazzowych - jam sessions, organizowanych na ulicach miasta i profesjonalnych scenach festiwalowych. Odczytach i projekcjach filmów dokumentalnych, spotkaniach z zawodowymi muzykami oraz w wybranych koncertach na głównej scenie festiwalowej w teatrze romańskim.

Wymagania: wiek 16-25 lat, umiejętności muzyczne, w tym umiejętność czytania i rozumienia zapisu nutowego, znajomość języka angielskiego. Koszt warsztatów wynosi 650 euro/osobę. Cena obejmuje udział w zajęciach, opiekę trenerów, zakwaterowanie i pełne wyżywienie podczas pobytu w Vienne.
 
Zgłoszenia udziału można przesyłać za pomocą formularza online od 13 grudnia 2021 – JazzUp formularz aplikacyjny
W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią Chloe Sibert – managerem projektu, e-mail: chloe.cibert@jazzavienne.com, telefon +33 (0)474 788 784. Strona internetowa festiwalu: www.jazzavienne.com
Szczegółowe informacje w załączniku.
 

Załączniki artykułu

← powrót