Dzisiaj: Środa 25 listopada 2020

KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO Z DNIA 29 MAJA 2020 R. WS. SZCZEGÓLNYCH ZASAD PRZYJMOWANIA KLIENTÓW URZĘDU MIASTA
KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO Z DNIA 13 MAJA 2020 R. WS. SZCZEGÓLNYCH ZASAD PRZYJMOWANIA KLIENTÓW URZĘDU MIASTA.
Stan epidemii spowodował wiele zmian w urzędowych przepisach, których celem są ułatwienia dla mieszkańców. W zbiorczej informacji przedstawiamy wszystkie z nich.
KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO Z DNIA 29 KWIETNIA 2020 R. WS. SZCZEGÓLNYCH ZASAD PRZYJMOWANIA KLIENTÓW URZĘDU MIASTA [1]
Osoby niepełnosprawne, które przez epidemię nie mogą korzystać z placówek rehabilitacyjnych, mogą starać się o dofinansowanie opieki w domu. Wnioski można składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie.
Do 60 dni od zakończenia trwania stanu epidemii ważność zachowają m.in. prawa jazdy oraz uprawnienia do kierowania, których termin ważności upłynął.
Ponad 150 miejsc w Piotrkowie Trybunalskim przygotowano dla osób, które będą zmuszone odbywać kwarantannę.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował kompleksową informację o temat pomocy, jaką przedsiębiorcy – w ramach Tarczy Antykryzysowej – mogą otrzymać z ZUS. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksem informacji.
Do 180 dni został wydłużony termin na złożenie obowiązkowych zawiadomień o nabyciu i zbyciu pojazdu.
Pozwolenie na budowę, zmiana inwestora, zgłoszenie budowy czy rozbiórki – to tylko część z spraw architektoniczno-budowlanych, których załatwianie można teraz usprawnić za pomocą e-maila.