Pełen humoru i dobrej zabawy spektakl prezentowała z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru grupa teatralna Boczny Tor.

Kto przyjął zaproszenie na kolejne wydarzenie w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, ten się nie zawiódł. Tym razem okazją do wspólnej zabawy był Międzynarodowy Dzień Teatru.
W minioną sobotę grupa teatralna Boczny Tor z OEA właśnie prozą i poezją świętowała Międzynarodowy Dzień Teatru. Dla publiczności wystawiła spektakl „Recepta na starość". I tu, jak w prawdziwym teatrze, nie zabrakło i komedii, i dramatu. Było więc o miłości, przemijaniu, tęsknotach, smutkach i radościach życia codziennego, bo właśnie o tym opowiadali aktorzy wspólnie z instruktorem Aleksandrem Książczakiem.
— I jak się okazało, jednym z najważniejszych składników na tej recepcie jest dobry humor, a tego podczas sobotniego wieczoru dzięki aktorom nie zabrakło także i publiczności — relacjonują organizatorzy.