Dzisiaj: Środa 25 listopada 2020

Termin składania wniosków o przyznanie pomocy dla rolników został wydłużony o miesiąc. Składać je można do 24 grudnia.Dofinansowanie wsparcia mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w obszarze szkoleń i doradztwa wynikające z wdrażania rekomendacji Rad Sektorowych mających na celu zapobieganie negatywnym skutkom pandemii Covid-19.
27 listopada br. odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne.
Termin zgłoszenia udziału w przetargu upływa 23 listopada o godz. 15.00.
Podczas wtorkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zaprezentował założenia pomocy dla branż, które obecnie dotknięte są ograniczeniami związanymi z walką z pandemią koronawirusa.
Województwo Łódzkie serdecznie zaprasza do udziału w Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2020, które odbędzie się w trybie on-line w dniu 29 października br.
Od 15 października wybrani przedsiębiorcy mogą ubiegać się o zwolnienie ze składek ZUS. Tarcza 5.0 zaczęła obowiązywać.
Ustawa zakłada trzy formy wsparcia, które ZUS udzieli przedstawicielom branży turystycznej, estradowej oraz wystawienniczej.
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego realizuje projekt "Grant na start". Projekt skierowany jest do 120 uczestników z obszaru województwa łódzkiego, tj. osób fizycznych, zamierzających prowadzić działalność gospodarczą przez co najmniej 12 miesięcy na terenie województwa łódzkiego.
Swoją działalność rozpoczęła Fundacja Pro NGO, która wraz z ambasadorem Jaśkiem Melą wspiera organizacje pozarządowe oraz ich rozwój. Głównym celem Fundacji jest profesjonalizacja działań NGO, mająca  na celu ułatwić ich współpracę z firmami oraz instytucjami rządowymi.
Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Łodzi ogłosiło nabór w ramach Osi priorytetowej II: INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Agencja NPROFIT, prowadząca kampanię #bądźwidoczny kierowaną do przedsiębiorców, przygotowała II część bezpłatnego poradnika. Tym razem jest ona poświęcona reklamie w Internecie, a dokładniej Google Ads, czyli narzędziu, które pozwala firmom zaistnieć w wyszukiwarce internetowej.