Dzisiaj: Wtorek 02 marca 2021

Aktualności

602e4a0861c52
7 mln zł dla przedsiębiorców, którzy chcą wprowadzić nowatorskie rozwiązania w swoich firmach.
Nabór wniosków rusza 1 marca.
Mieszkaj w Piotrkowie
Planujesz budowę domu w Piotrkowie? Szukasz nowego mieszkania?
W naszej publikacji znajdziesz informacje dotyczące działek gminnych dostępnych w ramach programu Działka pod budowę domu za 50% ceny, a także prezentacje dotyczące realizowanych i planowanych inwestycji deweloperskich i mieszkań
w formule TBS. 
 
Opus
OWES NA LEPSZY START REGION 2021.
PAKIET NA ROZWÓJ DZIAŁAŃ EKONOMICZNYCH
plakat — kopia
Szansa na własny biznes! – Fundusze Europejskie na otwarcie działalności gospodarczej” – to tytuł webinarium, które odbędzie się w najbliższy piątek (29.01).
nn
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspólnie z oddziałami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z województwa łódzkiego zapraszają na bezpłatny WEBINAR na temat Wsparcia z ZUS w ramach Tarczy 6.0.
Spotkanie odbędzie się 25 stycznia br. o godz. 10:00 online.
aaa
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Szansa na własny biznes! – Fundusze Europejskie na otwarcie działalności gospodarczej”. Webinarium odbędzie się 29 stycznia 2021 r. w godz. 10:00 – 11:00.
alkohol
Do 31 stycznia należy złożyć informację oświadczenie o wartości sprzedaży alkoholu i dokonać  opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
obraz1-160430646226 lutego br. odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne.
plakat promujący wydarzenie
Ruszyła rekrutacja na bezpłatne szkolenia „Eksportowe rewolucje” dla przedsiębiorców. Startujemy 18-01-2021. Liczba miejsc ograniczona.
 
II_konkurs
Rusza II konkurs na projekty tematyczne! O dotacje mogą się starać m.in. stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, koła gospodyń wiejskich. W konkursie wspierane będą działania w trzech obszarach: aktywność obywatelska, prawa człowieka i równe traktowanie oraz wzmacnianie grup narażonych na wykluczenie. Wnioski wstępne można składać do 11 stycznia. Budżet konkursu to blisko 10,5 mln EUR.