Dzisiaj: Środa 25 listopada 2020

Srebrny i brązowy medal zdobyły młodziczki Atletycznego Klubu Sportowego podczas mistrzostw Polski, które w weekend odbyły się w Nowinach. Na podium stanęły Julia Dolna i Kinga Jaroniek.
Trzy punkty ze Szczecina przywieźli zawodnicy Piotrkowianina.  Nasi szczypiorniści w sobotę (21.11) pewnie pokonali Sandra SPA Pogoń.
 
Złoty i trzy brązowe medale zdobyli zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego podczas mistrzostw Polski młodzików. Dorobek wywalczony w miniony weekend w Kostrzynie nad Odrą jest lepszy od zeszłorocznego, kiedy piotrkowianie zdobyli trzy krążki.
Michał Twardowski i Kacper Gajda zdobyli złote medale młodzieżowych mistrzostw Polski w zapasach w stylu klasycznym. Podczas turnieju w Poznaniu wystartowało łącznie pięciu zawodników Atletycznego Klubu Sportowego – wszyscy dotarli do strefy medalowej.
MKS Piotrcovia wygrała drugi mecz z rzędu w piotrkowskiej hali Relax. W sobotę piotrkowianki pokonały zespół Młyny Stoisław Koszalin 33:28 (17:13).
Szczypiornistki Piotrcovii mają za sobą kolejne pełne emocji spotkanie. W sobotni starciu w piotrkowskiej hali Relax po dramatycznym boju pokonały drużynę Startu Elbląg.
Nikola Dytrych zdobyła srebrny, a Patrycja Wochna brązowy medal w mistrzostwach Polski seniorek, które w niedzielę odbyły się w Dzierżoniowie. Obie zawodniczki AKS stanęły na podium mimo tego, że był to ich debiut na zawodach tej rangi.
Trzecie zwycięstwo z rzędu i szóste w sezonie IV ligi odniosła w sobotę piotrkowska Polonia. Nasi piłkarze pokonali Orła Nieborów.
Po bardzo wyrównanym spotkaniu i dramatycznej końcówce Piotrcovia przegrała we własnej hali z KPR Kobierzyce 22:23. Ze względu na wprowadzenie czerwonej strefy w naszym mieście mecz odbył się bez udziału publiczności.
Piąte zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi odniosła drużyna Polonii Piotrków. Po dobrym meczu poloniści pokonali drużynę Nera Poddębice.